Randevu Oluştur

shape

Sertleşme Sorunu ve Tedavisi

Sertleşme Sorunu ve Tedavisi
Sağlık hizmetlerinde değişmekte olan bütün koşullara ve yeniliklere öncülük eden Sertleşme Sorunu ve Tedavisi dünyada kardiyoloji alanında kaliteli ve güvenilir gelişmiş olan bütün cihazlarla çalışarak alanında farklı olmayı sürdürmektedir.

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi
  08:00 - 18:00
 • Salı
  08:00 - 18:00
 • Çarşamba
  08:00 - 18:00
 • Perşembe
  08:00 - 18:00
 • Cuma
  08:00 - 18:00
 • Cumartesi
  09:00 - 18:00
 • Pazar
  Kapalı
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

Sertleşme Sorunu ve Tedavisi
Sertleşme Sorunu ve Tedavisi gerçek hasta deneyimlerine dayanır.
Ufuk B*
Hastane personelleri profesyonel, sertleşme tedavisini ise kimsenin sizi görmeyeceği yerde uyguluyorlar. Doktor erkek olması beni mutlu etti, sertleşememe sorunum ilk 3 seansdan sonra hemen fark etmeye başladı lakin kalıcılık kasların daha iyi sıkışması çalışması için seanslarıma devam edeceğim. Tedavi sürecinde bulunduğumuz ortam sürekli dezenfekte ediliyor, herşey çok tesisatlı. Memnun kaldım bu sorunu kimsenin yaşamasını istemem çünlü psikolojik olarak da beni etkilediğini düşünüyorum, tekrar görüşmek üzeri.
Batuhan K*
Adım Batuhan, 25 yaşındayım ve Bakırköyde oturuyorum. Yaşımdan dolayı böyle bir sorunun olabileceği aklımın ucundan dahi geçmezdi lakin artık ilişki esnasında eski performansımın olmadığını gördüm. Bu durum benim psikolojimi iyice bozdu, erkekliğimi kaybetmiş gibi hissettim. Damla Tıp Merkezini bulup durumumu telefonda anlattıktan sonra sertleşme sorununun giderilebileceğini ve bunu ameliyatsız yapacağını söylediler. Tedavime başladım ve sonuç harika.
Burhan E*
İlişki esnasında artık eşimden çok utanmaya başladım, aynı sorun bende de vardı ve ben bu durumdan çok utanıyordum. En yakın arkadaşlarıma bile bu konuyu açamıyordum. Sonrasında evime 20 dakika uzaklıktaki Damla Tıp Merkezini arayıp ön bilgi aldım, yanlarına giderek yüz yüze bilgi alarak tedavilerime başladım şuan her şey gayet çok iyi gidiyor. Memnunum, iyi ki bulmuşum bu yeri. Gizlilik çok üst seviyede, endişeleriniz varsa biri görür eder diye bu endişleriniz bir anda ortadan kayboluyor. Tedavi çok uzun sürmüyor, teşekkürler.
Yasin K*
Bir erkek olarak çok zor zamanlar geçirdim, diyabetin başlaması ile beraber benimkinde büyük bir küçülme ve sertleşememe sorunu ortaya çıktı. Sonrasında araştırdığım kadarıyla tedavisi yapılıyormuş, tek endişem gizlilikti. Bundan biraz çekiniyordum, tedaviye Damla Tıp Merkezi ile başladık. Gizlilik çok üst düzeyde, utanma sıkılma gerilme derdim yok. Tedavimi uygulayan kişi erkek doktor, tedavi şimdiden sonuç verdi. Ön bilgilendirilme yapıldı, çok teşekkürler.
Resul Y*
Kilonun vermiş olduğu zorluklardan dolayı vücudumdaki değişiklikleri fark ettim, eskisi gibi performanslı değilim. Bir nevi artık iktidarsızlık başladı, zayıflama başladım lakin iktidarsızlık halen üzerimde devam ediyordu. Sonrasında Damla Tıp Merkezi ile tedavilerimize başladık, doktorlar çok iyi. Tedavi gizli bir ortamda yapılıyor, sizin niçin orada bulunduğunuzu doktordan başka kimse bilmiyor. İşlem süreleri kısa, çok uzun sürer diye endişelerim vardı lakin teknoloji çok gelişmiş. Memnun kaldım, herkese teşekkürlerimi sunarım.
Feyzullah K*
47 yaşında diyabet hastalığından dolayı sertleşme ile alakalı sorunlarım vardı. Tedaviye başladık, hasta mahremine çok dikkat ediyorlar. İlk günlerde ister istemez çekingenlik vardı, sonrasında ise bu sorunun üstesinden geldim. Seanslar ortalama 15-20 dakika sürüyor. Personeller çok ilgili ve içerisi çok temiz. Görmüş olduğum tedaviden çok memnun kaldım. Herkese çok teşekkür ederim, çevremdeki herkese Damla Tıp Merkezini tavsiye ediyorum.
shape1

20

Yılın Deneyimi

2354

Mutlu Hastalar

99

Tecrübeli Doktor

125

Toplam Polinik
shape1
Faq Image

Sıkça Sorulan Sorular

Tedavi Ne Kadar ve Nasıl İlerliyor?

Tedavimiz, ortalama 8-12 seans içerisinde tamamlanmaktadır. Bu durum tamamen hastanın yapısına ve sorunun büyüklüğüne göre değişmektedir. Her seans ortalama 15-25dk arasında değişmektedir. Tedavi esnasında ağrı - acı olmamaktadır. Tedavi aşamasında Covid-19 önlemleri alınarak uygulanmaktadır.

Sertleşememe ve Yamukluk Gider Mi?

Eğer ki, herhangi bir yamukluk (sağa - sola doğru bakma) söz konusu ise tedavimizde de bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. ESWT tedavisinin asıl amacı, kasların tekrardan sıkıştırılması ilgili noktalara tam nokta atışı yaparak hem yamukluğun giderilmesini hemde tekrardan sertleşmesini hedeflemekteyiz.

54 Yaşında Sertleşme Sorunum Var Ne Yapabilirim?

Sertleşme tedavisini sizlere uygulamamız için herhangi bir yaş kısıtlaması bulunmamaktadır. Sertleşme tedavisi için, bizimle iletişime geçebilir ve tedavi için uygun bir tarih için rezervasyon oluşturmanız yeterli olacaktır. Sertleşme tedavisi, genç - yaşlı olarak ayrılmamaktadır, bu sorun bütün yaş gruplarında gözüken bir durumdur.

Ameliyatsız Tedavi Kesin Çözüm Mü?

Merkezimizdeki tedavi tamamen ameliyatsızdır. Uygulanan tedavi de herhangi bir ağrı - acı olmamaktadır, bundan dolayı en çok tercih edilen bir yöntemdir. ESWT tedavisi, ilgili bölümlere uygulanan şok dalgası ile kasların sıkışlaması ve tekrardan hareketlenmesini hedeflemektedir. Erkeklerde sertleşememe sorununun önüne bu şekilde kolaylıkla geçilmektedir.

Sizinle İletişime Nasıl Geçebilirim?

Bizimle iletişime geçebilmek için dilerseniz 7/24 destek hattımız olan 0212 664 42 48 nolu numarayı arayabilir. Dilerseniz de, WhatsApp üzerinden konum - adres bilgisi alabilmek adına 0544 822 11 60 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz. Adres bilgilerimiz, Karadolap mah. Saya yolu Cad. Sevinç Sitesi Evleri D Blok No:3/4 şeklindedir. Merkezimize ulaşmak kolay ve rahattır.

Sizi Arayalım

Sertleşme Sorunu ve Tedavisi
Sertleşme Sorunu ve Tedavisi hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Sertleşme Sorunu ve Tedavisi hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.