Hasta Yorumları

shape

Bizim İçin Ne Dediler?

Sertleşme Sorunu ve Tedavisi
Sertleşme Sorunu ve Tedavisi gerçek hasta deneyimlerine dayanır.
Feyzullah K*
47 yaşında diyabet hastalığından dolayı sertleşme ile alakalı sorunlarım vardı. Tedaviye başladık, hasta mahremine çok dikkat ediyorlar. İlk günlerde ister istemez çekingenlik vardı, sonrasında ise bu sorunun üstesinden geldim. Seanslar ortalama 15-20 dakika sürüyor. Personeller çok ilgili ve içerisi çok temiz. Görmüş olduğum tedaviden çok memnun kaldım. Herkese çok teşekkür ederim, çevremdeki herkese Damla Tıp Merkezini tavsiye ediyorum.
Yasin K*
Bir erkek olarak çok zor zamanlar geçirdim, diyabetin başlaması ile beraber benimkinde büyük bir küçülme ve sertleşememe sorunu ortaya çıktı. Sonrasında araştırdığım kadarıyla tedavisi yapılıyormuş, tek endişem gizlilikti. Bundan biraz çekiniyordum, tedaviye Damla Tıp Merkezi ile başladık. Gizlilik çok üst düzeyde, utanma sıkılma gerilme derdim yok. Tedavimi uygulayan kişi erkek doktor, tedavi şimdiden sonuç verdi. Ön bilgilendirilme yapıldı, çok teşekkürler.
Resul Y*
Kilonun vermiş olduğu zorluklardan dolayı vücudumdaki değişiklikleri fark ettim, eskisi gibi performanslı değilim. Bir nevi artık iktidarsızlık başladı, zayıflama başladım lakin iktidarsızlık halen üzerimde devam ediyordu. Sonrasında Damla Tıp Merkezi ile tedavilerimize başladık, doktorlar çok iyi. Tedavi gizli bir ortamda yapılıyor, sizin niçin orada bulunduğunuzu doktordan başka kimse bilmiyor. İşlem süreleri kısa, çok uzun sürer diye endişelerim vardı lakin teknoloji çok gelişmiş. Memnun kaldım, herkese teşekkürlerimi sunarım.
Burhan E*
İlişki esnasında artık eşimden çok utanmaya başladım, aynı sorun bende de vardı ve ben bu durumdan çok utanıyordum. En yakın arkadaşlarıma bile bu konuyu açamıyordum. Sonrasında evime 20 dakika uzaklıktaki Damla Tıp Merkezini arayıp ön bilgi aldım, yanlarına giderek yüz yüze bilgi alarak tedavilerime başladım şuan her şey gayet çok iyi gidiyor. Memnunum, iyi ki bulmuşum bu yeri. Gizlilik çok üst seviyede, endişeleriniz varsa biri görür eder diye bu endişleriniz bir anda ortadan kayboluyor. Tedavi çok uzun sürmüyor, teşekkürler.
Batuhan K*
Adım Batuhan, 25 yaşındayım ve Bakırköyde oturuyorum. Yaşımdan dolayı böyle bir sorunun olabileceği aklımın ucundan dahi geçmezdi lakin artık ilişki esnasında eski performansımın olmadığını gördüm. Bu durum benim psikolojimi iyice bozdu, erkekliğimi kaybetmiş gibi hissettim. Damla Tıp Merkezini bulup durumumu telefonda anlattıktan sonra sertleşme sorununun giderilebileceğini ve bunu ameliyatsız yapacağını söylediler. Tedavime başladım ve sonuç harika.
Ufuk B*
Hastane personelleri profesyonel, sertleşme tedavisini ise kimsenin sizi görmeyeceği yerde uyguluyorlar. Doktor erkek olması beni mutlu etti, sertleşememe sorunum ilk 3 seansdan sonra hemen fark etmeye başladı lakin kalıcılık kasların daha iyi sıkışması çalışması için seanslarıma devam edeceğim. Tedavi sürecinde bulunduğumuz ortam sürekli dezenfekte ediliyor, herşey çok tesisatlı. Memnun kaldım bu sorunu kimsenin yaşamasını istemem çünlü psikolojik olarak da beni etkilediğini düşünüyorum, tekrar görüşmek üzeri.